SERTIKA direktorės Ingridos Kusienės prisistatymas

SERTIKA direktorės Ingridos Kusienės prisistatymas

Sertika direktorė Ingrida Kusienė

UAB SERTIKA direktorės Ingridos Kusienės prisiUAB SERTIKA lyderystę grindžiu vertybėmis, nes svarbu ir tai ko siekiame ir kaip tai darome

Atsakomybė, įsipareigojimas ir sąžiningumas – tai nekintančios vertybės, kuriomis visuomet vadovaujuosi. Viskas, ką galime keisti,- tai tik save. Mintys, žodžiai ir veiksmai turi sutapti. Todėl laikausi susitarimų, drąsiai nesiimu tų įsipareigojimų, kurių žinau, kad negaliu įvykdyti. Ir jei susitarimas dėl nuo manęs nepriklausančių aplinkybių tampa neįvykdomas – nedelsdama pranešu kitai šaliai ir imuosi veiksmų situacijai suvaldyti pačiu geriausiu būdu.
Sutelkiu dėmesį ir energiją į sėkmingą rezultatą. Esu pasirengusi laimėti ir padėti laimėti kitiems. Tik eidami drauge su komandos nariais sukursime sinergiją, kuri kartais daro daugiau nei suplanuota – stebuklus.
Kompetencija. Nuolat tobulėju, augu ir įsisavinu žinias, kad galėčiau padėti SERTIKA komandai ir SERTIKA klientams tobulėti, augti.
Sisteminami procesai, IT programos ir inovacijos – dabartinė galimybė augti sklandžiau ir efektyviau.
Man svarbi teigiama komunikacija, todėl kalbu apie SERTIKA komandos narius, klientus teigiamai ir įgalinančiai. Negatyvią informaciją aptariu tik privačiai. Ši vertybė užtikrina sklandų ir efektyvų komandinį darbą ir bendradarbiavimą.
Balansas gyvenime, vidinės pilnatvės jausmas, geros atmosferos kūrimas sau ir kitiems – mano kelionės svarbi dalis. Todėl darbe – dėmesys svarbiausioms užduotims ir iššūkiams, o namuose – poilsis, kokybiškas laikas su šeima ir savimi.

I. Kusienės vadovavimo patirtis UAB SERTIKA komandoje

Nuo 2008 m. esu UAB SERTIKA komandos narė ir nuo 2010 m. tapau UAB SERTIKA bandymų laboratorijos ir sertifikavimo įstaigos direktore.

Vykdydama vadovaujančias pareigas, sukūriau naujų paslaugų paketą ir pertvarkiau esamą verslą. Pasiekiau ir palaikau tvarų ir pelningą augimą. Tai darau, sutelkdama dėmesį į komandos įsitraukimą, klientų patirtį, technologijų ir naujovių panaudojimą.

Šįmet įmonė švenčia 28 –uosius metus.

2021-08-30